Covid'19 Sebebiyle Elsevier ClinicalKey Student Foundation Ücretsiz Erişimi

Covid'19 Sebebiyle Elsevier ClinicalKey Student Foundation Ücretsiz Erişimi

  •  8 Nisan 2020 Çarşamba
  •  61 Görüntüleme
  •  Yazdır

Değerli Kullanıcılar,

 Elsevier bünyesindeki tıp alanındaki textbookları içeren,Elsevier ClinicalKey Student Foundation veritabanı kurum IP adresleri üzerinden 5 Temmuz tarihine kadar erişiminize açılmıştır.


Erişim detayları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Elsevier ‘’ClinicalKey Student‘’ Erişim adresiniz: www.clinicalkey.com/student

 

 

UZAKTAN / EVDEN / MOBİL ERİŞİM:

Eğer kurumunuzun abonesi olduğu “Elsevier ClinicalKey”e uzaktan erişim için kullandığınız bir kullanıcı adı ve şifreniz varsa, bu kullanıcı adı ve şifre ile “ClinicalKey Student Foundation” veritabanına da uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.    

 

Talep eden kullanıcılarınız için uzaktan erişim şifresi tarafımızca oluşturulup gönderilecektir.

Ad-soyad, kurum adınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı gbaykal@geminibilgi.com.tr ‘e göndererek uzaktan erişim kişisel hesabı oluşturulmasını talep edebilirsiniz.

 

ClinicalKey Student Foundation webinar kaydı : https://www.youtube.com/watch?v=UMZ_cif8Ej8&feature=youtu.be


İÇERİK:

ClinicalKey Student” içerik listesi:  https://www.geminibilgi.com.tr/images/userfiles/ClinicalKey_Student_icerik_listesi.xlsx


KURUM İÇİNDEN KİTAPLARA ERİŞİM İÇİN:

Kurum internet ağınız üzerinden, ana sayfadaki “Register” bölümünden kurumsal e-mailiniz ile kayıt yaparak erişebilirsiniz.

Eğer kurumunuzun abonesi olduğu “Elsevier ClinicalKey” için kullandığınız bir kullanıcı adı ve şifreniz varsa, bu kullanıcı adı ve şifre ile “ClinicalKey Student Foundation” veritabanına da erişim sağlayabilirsiniz.    

 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Taşlıçiftlik Kampüsü, 60150, TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.