Covid'19 Kapsamında Ücresiz Erişim Sağlanan KARGER Yayınevi Kaynakları

Covid'19 Kapsamında Ücresiz Erişim Sağlanan KARGER Yayınevi Kaynakları

  •  16 Nisan 2020 Perşembe
  •  49 Görüntüleme
  •  Yazdır

Değerli Kullanıcılarımız,

Covid'19 kapsamında Karger Yayınevi kaynaklarını 15 Mayıs 2020 tarihine kadar erişime açmıştır.

Karger  Yayınevi,  İsviçre’nin Basel kentinde kurulmuş, dünyanın en eski bilimsel yayın evlerinden biridir.

Özellikle TIP alanında yayınladıkları konuya özel akademik dergiler ve kitaplar ile Tıp dünyasında fark yaratan bulguları ve yenilikleri en doğru, anlaşılır biçimde sunar.  Her sene 100’den fazla dergiyi ve 50’den fazla kitap serisini sürekli olarak  yayımlayarak en güncel bilginin Tıp dünyasındaki araştırmacılara yönlendirilmesini sağlar.

Klinik uzmanlardan, akademisyenlerden , eczacılardan ve araştırma kliniklerinde çalışmış profesyonellerden oluşan 170 kişilik yönetici editör kadrosu vardır. 4000 kişilik editör kadrosu ve 12,500 kişilik gönüllü hakem kadrosu ile yılda 16,000’den fazla makale başvurusunu inceler ve bunların %30’ununa yakınını kabul etmekte ve hakem süreçlerine almaktadır.


Erişim için: https://www.karger.com/Journal linkini kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz derginin adına tıklayarak tam metinlere erişim sağlayabilirsiniz.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Taşlıçiftlik Kampüsü, 60150, TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.