Kazancı Hukuk Otomasyon Veritabanı Aboneliği

Duyurular

Kazancı Hukuk Otomasyon Veritabanı Aboneliği

  •  23 Haziran 2020 Salı
  •  32 Görüntüleme
  •  Yazdır

Değerli Kullanıcılarımız,

Kazancı Hukuk Otomasyon veri tabanı kurumumuzun aboneliği ile erişiminize açılmıştır.

Veri tabanı listemizden erişim linkini bulabilirsiniz. Ayrıca kampüs dışı erişim bağlantısı yardımıyla ile dilediğiniz yerden Kazancı Hukuk Otomasyon veri tabanına bağlantı sağlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz…

 

Erişim linki : https://www.kazanci.com.tr/

İçerik : İçtihat Bilgi Bankası programında 09.06.2020 tarihi (son güncelleme) itibari ile 260.011 adet yüksek mahkeme kararı bulunmaktadır. Bu kararların özelliği emsal teşkil eden kararlar olmasıdır. Ek olarak son güncelleme ile programa eklenen yüksek mahkeme karar sayısı 1.541 adettir. Her ay asgari 1.000 adet karar programa eklenmektedir. Programa eklenen kararları güncelleme endeksini kullanarak teker teker incelemeniz mümkündür. (arşivimizdeki içtihat sayısı 7.279.998 adettir.)

 

Mevzuat Bilgi Bankası programının konusunu teşkil eden mevzuatlar bakanlıklar, kurumlar, Resmi Gazete, Tebliğler Dergisi v.b. kurum ve yayınlar günü gününe takip edilerek sürekli güncel tutulmaktadır. İnternette günlük olarak yeni mevzuatlar eklenmekte, yürürlükteki mevzuatlarda olan değişiklikler eksiksiz işlenmekte ve yürürlükten kalkan mevzuatlar güncel mevzuattan ayrılmaktadır.

Tüm mevzuat ve içtihatlar dilekçe, araştırmalar için kopyalanabilir, metinler her tip yazıcıdan çıkış alınabilir, yüz binlerce mevzuat, içtihat içinde anahtar kavramlarla azami saniyeler içinde arama yapılabilir ve sürekli kullanılan mevzuat, içtihatlar ile kişiye özel arşiv oluşturulabilir.

Hukuk Eserleri Bilgi Bankası ürününün içeriği İnternet’ten günü gününe güncellenmektedir.

 

Ürünün içeriği dilekçe, araştırmalar için kopyalanabilir, metinler her tip yazıcıdan çıkış alınabilir,  binlerce kitap, karar incelemesi, makale, yüksek lisans, doktora tezleri v.b. içinde anahtar kavramlarla azami saniyeler içinde arama yapabilirsiniz

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Taşlıçiftlik Kampüsü, 60150, TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.